Naše šperky jsou navrženy tak, aby byly milovány a nošeny po mnoho let, ale jako většina věcí v životě je na cestě potřeba trocha TLC. Zde je vše, co potřebujete, aby váš kousek zůstal svěží jako květina!

Průvodce péčí o šperky

Snižte expozici chemikáliím

Péče o vaše šperky začíná na začátku vašeho dne. Vystavení mýdlům, parfémům a mlékům, včetně falešného opálení, dezinfekčních prostředků na ruce a deodorantů/tělových sprejů, může mít za následek poškození vašich šperků po delší dobu. 

Abyste tomu zabránili, doporučujeme před nasazením šperků počkat několik minut, než se některá z výše uvedených věcí po aplikaci uklidní. A nezapomeňte si sundat šperky, pokud je aplikujete znovu během dne.

Odstraňte REG

Vaše šperky nosíme každý den, ale aby byly vaše šperky ve špičkovém stavu, důrazně doporučujeme, abyste si je sundali při každém mytí nebo dezinfekci rukou, cvičení a sprše.

Přemístění, ochrana a skladování

Stěhování, ochrana a skladování Když šperky nenosíte, je stejně důležité, kam je uložíte, jako když je máte na sobě. Nejlepší je skladovat své oblíbené šperky na čistém a suchém místě, jako je šperkovnice nebo látkové pouzdro. 

Pokud je to možné, uchovávejte šperky ve vzduchotěsné nádobě mimo přímé sluneční světlo, aby nedošlo k jejich zmatnění nebo oxidaci. Pokud žádnou z těchto věcí nemáte (hned začněte hledat dokonalou šperkovnici), pak je látková taštička, ve které jsou vaše šperky, skvělým „mezi“ místem pro uložení vašich šperků. Upozorňujeme, že nedoporučujeme používat naše krabice k dlouhodobému skladování.

Doporučujeme také skladovat stejné kovy pohromadě, protože příliš dlouhé míchání postříbřených a pozlacených šperků může způsobit ztrátu lesku. Nebojte se, že jste smíšená metalová dívka, každodenní společný styl nezpůsobí žádnou škodu.

Omlaďte se starým dobrým oblíbencem

Šperky byste měli leštit každých pár měsíců. Jemnost je základ! Doporučujeme použít hadřík z mikrovlákna nebo profesionální hadřík na čištění šperků. Na pozlacené šperky se nedoporučuje používat jiné přípravky nebo chemikálie. Stříbrné kousky lze jemně očistit teplou mýdlovou vodou. Vezměte prosím na vědomí - Daisy nenabízí opětovné pokovování šperků, takže je důležité dodržovat všechny tyto tipy péče, aby vaše šperky zůstaly třpytivé po mnoho let.

Podívejte se na našeho podrobného průvodce čištěním každého kovu níže!

Jak šperky ztrácí lesk?

التعرض للصابون والعطور والمستحضرات والزيوت والكلور ومواد التنظيف الكيميائية. الغمر المطول في الماء أو التعرض المتكرر للرطوبة الأكسدة من التعرض المطول لأشعة الشمس المباشرة في عبوات غير محكمة الغلق. التعرض للسموم أو المواد الكيميائية التي يطلقها الجلد من خلال العرق كيف تفقد المجوهرات بريقها.

كيف تنظف مجوهراتك؟

الخطوة 1 لتنظيف مجوهراتك بعمق ، تحتاج إلى قماش مجوهرات متخصص لم يتم معالجته كيميائيًا. بدلاً من ذلك ، يمكنك استخدام قطعة قماش من الألياف الدقيقة عالية الجودة.

الخطوة 2 إذا كنت إلهة ذهبية ، فهذا من أجلك. يجب عدم استخدام مواد كيميائية أو مواد تنظيف المجوهرات ، مثل ملمعات "الغمس" ، على الصفيحة الذهبية.

الخطوه 3 استمع إلى Silver Siren's! للحفاظ على بريق مجوهراتك ، يمكنك تنظيف قطعك بعناية باستخدام فرشاة أسنان ناعمة وماء دافئ وصابون. يمكنك بعد ذلك التجفيف بقطعة قماش ناعمة.

تحتاج مساعدة؟ هل لديك استفسار عن مجوهراتنا؟ سنكون هنا عبر البريد الإلكتروني ، support@trendollajewelry.com