Drei Möglichkeiten, Ihren Ring zu personalisieren

Den perfekten Ring gibt es vielleicht nicht ... noch nicht

Wenn Sie es träumen können, können wir es machen. Hier ist wie. Passen Sie es an und machen Sie es zu Ihrem

1. Maßgefertigtes Design


Wie es funktioniert?

Egal, ob Sie genau wissen, was Sie wollen, oder ob Sie nur Ihre Möglichkeiten erkunden, unser Designerteam kann Ihnen helfen, einen speziellen Ring zu entwerfen, der einzigartig für Sie ist.

Erstellen Sie einen individuellen Ring, der so einzigartig ist wie derjenige, der ihn trägt. Bringen Sie uns Ihre Skizze, Ihren Schnappschuss, Ihr Erbstück oder Ihre Beschreibung. Unsere Schmuckdesigner und Handwerker werden eng mit Ihnen zusammenarbeiten, um Ihr Meisterwerk zum Leben zu erwecken.

Wie es funktioniert?

Unsere Chefdesigner

2. Prozkoumejte náš katalog designů

Nechte se inspirovat k vytvoření vlastního designu nebo začněte jedním z našich návrhů a na stránce produktu zvolte „přizpůsobit tento prsten“ a přidejte své jedinečné doteky.

Posudky

"Když se po zbytek noci dívají na svou ruku a o dva roky později stále ukazují prsten všem, víte, že jste se rozhodli správně."

John & Laura

Byli tak nápomocní a snadno se s nimi pracovalo a prsten dopadl naprosto dokonale. Byli pohotoví v komunikaci, a jakmile jsem dokončil platbu, prsten byl odeslán a dorazil po celé zemi hned druhý den ráno. Nemohl si přát víc!

Jay a Jessica

Ashley a celý tým Trendolla Custom Rings jsou nejlepší. Nejen, že mě neuvěřitelně podporovali a reagovali během celého procesu, pomohli mi najít a přizpůsobit perfektní volbu, ale také pomohli mé snoubence změnit velikost prstenu, když jsme si uvědomili, že její prst je o 1,5 velikosti menší, než jsme si objednali! Postarali se o změnu velikosti za nás, aniž by se zeptali, a vrátili bezchybný produkt docela rychle. Moje snoubenka prsten naprosto miluje a neustále jí chválí, jak je jedinečný a krásný! Používání kamenů vytvořených v laboratoři pro nás bylo opravdu důležité a jsme rádi, že můžeme podporovat podnikání šetrné k životnímu prostředí. Trendolla Custom Rings nemůžeme dostatečně doporučit. Udělají tak zvláštní čas na cestě páru ještě nezapomenutelnějším!

Hunter & Naira

Trendolla Custom Rings jsem začal sledovat asi před lety na Instagramu. Okamžitě jsem se zamilovala do VŠECH jejich návrhů a neustále je posílala svému příteli. Myslím, že jsem docela jasně řekl, komu chci vyrobit zásnubní prsten – pokud ten čas přijde. Rychle vpřed do letošního roku, můj sen se stal skutečností!
Můj současný snoubenec spolupracoval s Trendolla Custom Rings na vytvoření mého vysněného prstenu na základě všech stylů, které jsem s ním za posledních pár let sdílel.
Můj snoubenec řekl, že celý proces spolupráce s týmem, navrhování prstenu a vidět, jak jeho vize mého prstenu ožívá, byl naprosto bezproblémový. Úplně mě překvapil mým vysněným prstenem 3.8.2021 a je to vše, co jsem si dokázala představit. Když jsem slyšel, že nechal Trendolla Custom Rings navrhnout to jen pro MĚ, bylo to vyrovnané
více speciální.

Neustále dostávám komplimenty na "Casey."
prsten“ a jsem stále posedlý! Nechal jsem si od Trendolla Custom Rings navrhnout snubní prsten tak, aby ladil s mým zásnubním prstenem, aby vznikl soudržný set, a moji vizi vyfoukli z parku! Jsme tak vděční, že jsou velkou součástí našeho příběhu. Vřele doporučuji prsteny Trendolla Custom Rings – a upřímně, nemůžu o nich říct dost skvělých věcí. Od začátku do konce bylo všechno bezproblémové a je úžasné vidět, jak vaše vlastní vize ožívají!

Max a Kate

FAQ

Dokonalý prsten možná neexistuje...zatím

Musíš to zvládnout. Ale nebojte se, není to všechno na vás. Můžeme přeložit jakékoli rady, které vypustila, nebo obrázky prstenů, které vám poslala. Budete pracovat jeden na jednoho se svým vlastním návrhářem šperků a vytvořit dokonalý prsten pro váš příběh. Získejte přesně to, co chcete, s plnou transparentností a sebevědomě položte otázku se skutečně jedinečným zásnubním prstenem, který je jedinečný jako ona.

Chci pro ni vytvořit dokonalý prsten

Jediný svého druhu a vyrobený vámi, jen pro ni.

Snažíte se najít prsten, který by vám vyhovoval?

Hledání zásnubního prstenu může být frustrující. Chcete, aby byl výjimečný, chcete, aby reprezentoval váš vztah, a chcete, aby ho milovala, ale každý prsten vypadá stejně a proces nákupu vám připadá neosobní.

Vytvořte spolu dokonalý prsten

Přeskočte obecné prsteny a navrhněte si prsten na míru, který vás bude reprezentovat jako pár

POTÍŽETE NAJÍT PRSTEN, KTERÝ MILUJETE OBA?

Hledání zásnubního prstenu může být frustrující. Chcete, aby byl výjimečný, chcete, aby reprezentoval váš vztah, a oba ho chcete milovat, ale každý prsten vypadá stejně a proces nákupu vám připadá neosobní.

Navrhněte si svůj vlastní zásnubní prsten

Prsten nosíte vy, ujistěte se, že ho milujete. Pokud jste nenašli dokonalý prsten, je to proto, že neexistuje... Přesto ho musíte vyrobit a my vám můžeme pomoci. Ať už vás žádný z prstenů, které jste dosud neviděli, opravdu neuchvátil, nebo se vám na několika různých prstenech líbí různé věci a přejete si, abyste je mohli spojit do jednoho, nemusíte přesně vědět, co chcete. Přineste své nápady a inspiraci a my se postaráme o zbytek. Udělejte ze svého prstenu snů realitu Zasloužíte si svůj prsten milovat a mít pocit, že vás skutečně reprezentuje. A opravdu nečekáte, že váš partner bude vybírat oblečení za vás, tak proč byste chtěli, aby vám vybral ten nejsmysluplnější šperk, který budete nosit každý den, navždy? Navrhnout si vlastní prsten je běžnější, než si myslíte. Podívejte se na toto video a zjistěte, proč si naši klienti navrhli vlastní prsteny.

Co když nevím, jaký druh zásnubního prstenu chci?​

To je v pořádku. Většina našich klientů přesně neví, co chtějí, nebo mají představu o tom, co chtějí, ale jakmile začneme spolupracovat, změní se to. Stačí přinést své nápady a inspirativní obrázky.

Je normální podílet se na navrhování mého zásnubního prstenu?​

Absolutně. Neexistuje žádný správný způsob, jak se zasnoubit. Navrhli jsme prsteny pro překvapivé návrhy, spolupracovali jsme s páry, které chtějí prsten navrhnout společně, a spolupracovali jsme se ženami, které si chtějí vytvořit svůj vysněný prsten.

Mohu přesto dostat překvapivý návrh?

Ano! Můžete si navrhnout svůj vlastní prsten, ale zbytek nechte na partnerovi, včetně nákladů a plateb, naplánování doručení, zjištění, kdy bude připraven, a dokonce i konečného designu a výběru kamene.

Jak dlouho trvá výroba prstenu na míru?

Od začátku do konce to obvykle trvá 8-10 týdnů od data naší první konzultace.

Mohu předělat nebo předělat svůj zásnubní nebo snubní prsten?​

Ano! Neexistuje žádné pravidlo, které by říkalo, že musíte nosit stejný prsten navždy. Jak rosteme a měníme se, mění se i náš osobní styl. Měli byste milovat svůj zásnubní prsten a přestavba prstenů je jedním z nejčastějších projektů, které děláme.